Úspešné riešenie pre akúkoľvek situáciu je zaručené
Telefonický kontakt: 045/20 28 980

Registračné pokladne

Registračné pokladne a fiskálne tlačiarne Elcom

Slovenský výrobca s vyše 20-ročnými skúsenosťami a 450 tisíc spokojnými zákazníkmi.

Kvalitný slovenský produkt s najdlhšou životnosťou na trhu a takmer bezúdržbovou prevádzkou - z dlhodobého hľadiska najrozumnejšie a najlacnejšie riešenie, aké sa vôbec dá zohnať.

Pokladnice od Elcomu sú nielen spoľahlivé, navyše skvelo reprezentujú svojho majiteľa. Ich moderný dizajn a špičková kvalita zaujali aj expertov, ktorí im udelili najvyššie ocenenia doma i v zahraničí.

Registračné pokladne značky Quorion

Fiskálne pokladnice od nemeckého výrobcu Quorion s dostatočne veľkým počtom tovarových položiek s možnosťou pripojenia externého zariadenia (váha, skener čiarového kódu, PC). Za pomerne nízku cenu dostanete vysokú kvalitu. Svoje uplatnenie nájdu vo všetkých typoch prevádzok vrátane lekárov, advokátov, stomatológov.

Fiskálne tlačiarne značky Varos

Spoločnosť Varos orientovaná na vývoj a výrobu periférnych zariadení, ktorej primárnou činnosťou je vývoj a výroba fiskálnych modulov a následná podpora pri ich integrácii do pokladničných systémov.

Systém manažérstva kvality v spoločnosti Varos bol zavedený už v roku 2006 a získala certifikáciu ISO 9001. Je jednou z prvých slovenských firiem, ktorá vyrobila a uviedla na trh fiskálny modul.

Povinná prehliadka registračných pokladní

Sme registrovaná servisná organizácia oprávnená vykonávať opravu a údržbu elektronických registračných pokladníc.

  • Zabezpečíme uvedenie pokladnice do prevádzky alebo odhlásenie pokladnice z prevádzky
  • Odstránime všetkých poruchy, ktoré bránia správnej prevádzke
  • Vymeníme fiskálnu pamäť
  • Vykonáme pravidelnú prehliadku